fbpx

DO 3. ROČNÍKA JUSTWOMAN BY DIVA´S, KTORÝ SA BUDE KONAŤ 29.6.2019 OSTÁVA

0Týždňov0Dní0Hodín0Minút0Sekúnd

JUSTWOMAN BY DIVA’S.

Je jedinečný projekt, ktorý harmonicky spája tri najpopulárnejšie ženské rekreačné športy a to BEH, YOGU a SUP. S nami zažiješ deň plný zábavy, pozitívnej energie a ešte si zašportuješ v kruhu svojich priateliek. Čaká na teba aj bohatý sprievodný program a množstvo atrakcií určených len a len pre ženy. Nezabudni, že svojou účasťou spoločne s Ligou proti rakovine podporíš prevenciu proti rakovine krčka maternice.

YOGA

Yoga podporuje a rozvíja ženskosť, sebaúctu a láskavosť. Pravidelné cvičenie má liečivé, omladzujúce a skrášľujúce účinky. Celkovo navyšuje životnú energiu, pomáha mať radosť zo života a tešiť sa zo svojho tela, no a práve preto ňou celý deň JUSTWOMAN začíname.

BEH

Aby si sa dobre zahriala a vyplavila dávku endorfínov na zlepšenie nálady, pokračuje deň s JUSTWOMAN práve 5km behom v príjemnom prostredí.

SUP

Nový šport podobný surfovaniu, no na rozdiel od surfu sa stačí na paddleboard len postaviť a pádlovať. Na prvý pohľad náročný, no v skutočnosti veľmi jednoduchý šport je pre vás pripravený v priebehu aj po ukončení JUSTWOMAN.

1400 žien

Sa zúčastnilo

260 žien

Sa zúčastnilo našich free tréningov

7000 km

Sme spolu odbehli

162000

minút sme spolu odyogovali

Len 4 z nás

sa neudržali na SUPe

Justwoman bloggers tím.

SPORT.

Táňa Žideková.

BEAUTY.

Janka Bodnárová.

TRAVEL.

Miška Judová.

FOOD.

Ajvn Záškvarová.

FASHION.

Ivka Petrušová .

LIFESTYLE.

Monika Filipová .

Kontakt.

info@justwoman.sk

0948 086 333

Organizátor podujatia:

DNA agency, s.r.o.

Popradská 34, 821 06 Bratislava