STRONG GIRL

strong girl. so samsungom

simona a evka

STRONG by Zumba®

simona kozinkova

STRONG by Zumba® nie je dance-fitness hodina ! Zahoďte predsudky a pripravte sa na adrenalínový zážitok z tréningu kde sa budete cítiť ako hrdinky z akčného filmu !

STRONG je vysoko intenzívny tempo tréning s váhou vlastného tela a s prvkami bojových umení ( box, karate ), kde hudba je Váš motivátor a posúva Vás na hranice Vašich fyzických limitov. Každý silový pohyb má svoj beat. Vy trénujete v tempe, rovnomerne rozkladáte svoju energiu a práve vďaka tomu makáte oveľa efektívnejšie.  Môžete očakávať celkovú transformáciu tela, vysoké spaľovanie kalórii ešte 48 hodín po cvičení. Intenzita a obtiažnosť tréningu sa navyšuje po Quadrantoch, každých 10 minút. Za celú hodinu sú len štyri 50-sekundové pauzy určené na hydratáciu. Na STRONG tréningu si vypracujete nielen kondíciu, silu ale aj koordináciu a reflexy !

Zaujímavým faktom je, že takmer všetka hudba na STRONG tréningu je originál ! Stvorená a namixovaná DJmi a producentmi tak aby Vás motivovala k maximálnym výkonom.

V skratke:
STRONG tréning = HIIT + CORE + BOX + KARATE + MOTIVAČNÁ HUDBA, ktorá ťa ženie vpred !

 

O Simone

Hlavný z dôvodov, prečo trénujem a vybrala som si toto povolanie, bolo ženám dodávať sebavedomie a silu a to nielen fyzickú. 

STRONG tréningy v ženách prebúdzajú časom amazonky/bojovníčky a menia sa mi pred očami. Telo i duša. 

Je mi preto cťou prispieť svojou troškou a doplniť tento krásny projekt.

STRONGu sa venujem od marca 2017, a bola to láska na prvý squat. Vyškolila ma jeho zakľadateľka Ai Lee Syarief, ktorá je mi obrovským vzorom a mojím veľkým snom je jedného dňa odučiť STRONG by Zumba MasterClass po jej boku.

Pôsobím v Topoľčanoch a okrem STRONG tréningov, učím aj tanečné Zumba Fitness hodiny. Moji študenti sú pre mňa všetkým. 

Vital Yoga®

evka mamrillová

Vital Yoga

Hodina, na ktorej sa znovu upokojíme, zastavíme a uvoľníme napätie.

 

O Evke

Joge sa venujem od roku 2013 a zásadne mi zmenila smerovanie v osobnom i pracovnom živote. Venovať sa samému sebe komplexne – na úrovni tela i mysle – mi dáva veľký zmysel a s takýmto prístupom pozorujem na sebe i na druhých zásadné zmeny. Joga je pre mňa moment zastavenia sa a vnímania, kde momentálne sme a ako sa cítime. Zároveň je pre mňa joga spôsob ako sa stať vnímavým a láskavým voči sebe i ostatným. Doteraz som prešla certifikovaným kurzom Power jogy (Slovensko) a tiež Yin jogy (Praha). Mesiac som strávila v indickom ashrame na meditačnom programe. Pravidelne sa zúčastňujem kurzov, workshopov, seminárov a jogových pobytov zameraných na sebaspoznávanie, prácu s telom, emóciami a mysľou. Posledné obdobie sa zameriavam na štúdium, spoznávanie emócií a prácu s nimi, aj cez telo. Niekoľko rokov sa zaujímam a študujem ajurvédu, momentálne sa viac zameriavam na princípy Yin jogy a učím sa prepájať aromaterapiu s jogou. Tiež ovládam techniku Aromatouch – jemnú techniku nanášania esenciálnych olejov na telo. Vo svojej vlastnej praxi a tiež práci s ľuďmi na hodinách sa snažím oslovovať momentálny stav a potreby vyplývajúce z fyzického alebo emočného stavu a tiež spôsob ako jogu preniesť z podložky do každodenného života. Na hodinách dbám na pomalšie, ale za to, precízne prevedenie pozícií, spomalenie a všímavosť voči telu a dychu. Zapájam uvoľňovacie, meditačné techniky a princípy z Yin jogy.