×

O nás

Čo je to JUSTWOMAN komunita?

JUSTWOMAN vzniklo v roku 2017 ako lifestylové podujatie pre ženy, bez ohľadu na ich vek a pohybovú zdatnosť, ktoré prepája yogu, beh a paddleboard. Mnoho času stráveného so ženami, nás inšpirovalo k tomu, aby sme vytvorili koncept JUSTWOMAN, ktorý bude prinášať ženám to, čo im v priebehu života najviac chýba, a to je motivácia, čas pre seba a príjemná spoločnosť žien s rovnakým nastavením a pohľadom na život.

My v JUSTWOMAN chápeme, že život ženy nie je stabilný a mnohokrát sa jej mení od základu. Preto chceme aby vedela, že sme tu stále pre ňu, nech sa deje čokoľvek. Je vedecky dokázané, že práve pohyb prispieva k väčšej psychickej a emočnej stabilite a tým nám pomáha riešiť každodenné problémy s nadhľadom. Preto prichádzame na trh s prevratnou novinkou vo svete aktívnych žien a tou je portál JUSTWOMAN.

Čo je portál JUSTWOMAN?

Je to platforma, ktorá ti uľahčí rýchlo sa zorientovať v ponuke skupinových a individuálnych tréningov v tvojom meste a pomôže ti vo výbere tréningu na ktorý sa práve cítiš.

V portfóliu JUSTWOMAN nájdeš viac ako 100 trénerov s rôznym pohybovým zameraním, ktorí ti denne ponúkajú viac ako 60 tréningov.

Nájdeš tu široké spektrum tréningov, ktoré sú zaradené do kategórií: kardio, silový, kruhový, HIIT tréning, joga, pilates, bojové umenia, dance, aerobik alebo jumping.

Prečo sa s nami oplatí cvičiť?

1. Za každý tréning u nás automaticky získavaš body

2. Body si môžeš uplatniť v ponuke zliav od našich partnerov

3. Ponuka zliav je prístupná len pre registrované a aktívne účastníčky

4. Odmeň sa a užívaj si svoju cestu za zdravším telom