% elseif post.slug=="elegat-chic" %}

HAPPY WOMAN

HAPPY WOMAN. by NeoVízia

lea a julka

DEEPWORK®

lea grančič

je atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny, náročný, jedinečný a úplne iný cvičebný program, aký ste doposiaľ zažili!

Úžasná atmosféra, neopísateľná pozitívna energia a hlavne poriadny tréning …takto by sa dal jednou vetou opísať deepWORK®.

DeepWORK® má jeden úžasný atribút, ktorý má máloktoré skupinové cvičenie: ľudia cvičia na maximum a niekedy si siahnu až na dno svojich síl. Ale krásne na tom je to, že to robia s radosťou. Dokonca sa pri tom usmievajú a „hecujú sa“. Máloktorá hodina má takúto obrovskú pozitívnu energiu a náboj. Treba to zažiť.

DeepWORK® je skupinové cvičenie, pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Nájdeme v ňom kondičné, silové a rovnovážne cvičenia. Hodnoty pulzovej frekvencie sú počas cvičenia na strednej až vyššej úrovni, takže je potrebné pripraviť sa na poriadnu „makačku“ a spotené tričká 🙂

Kto má záujem zvýšiť svoje kondičné schopnosti, ale i silu a flexibilitu, vrelo odporúčam.

DeepWORK® vychádza z východnej filozofie YIN & YANG. Jeho podstatou je rovnováha – rovnováha, ktorá by mala byť všade okolo nás, vo všetkom, čo robíme: napätie – uvoľnenie, nádych – výdych, sila – relaxácia, … ale aj rovnováha medzi TELOM – MYSĽOU – DUŠOU.

Či ste mladý, či skôr narodený, trénovaný, alebo začiatočník, nebojte sa cvičenie vyskúšať. Dovolím si vopred povedať: deepWORK vás dostane 🙂

Ashtanga yoga®

julka geržová

Túžba po harmonickom živote ju priviedla k joge. Na základe osobných zdravotných problémov sa dostala k rôznym terapiám a masážam, ako nevyhnutnému doplnku k fyzickej záťaži a stresu. Svoje skúsenosti a znalosti sa rozhodla odovzdávať ďalej, uprednostňuje individuálny prístup, pretože každý z nás je jedinečný. Stále sa vzdeláva a rozširuje si svoje terapeutické spektrum.

Na mnou vedených hodinách sa sústredíme na vnímanie svojho tela, na dych a keďže je tam veľká koncentrácia na seba, po hodine sa budete zaručene cítiť omnoho voľnejšie, pokojnejšie, s čistou hlavou  nastáva pocit vnútorného pokoja, stíšenie a silný zážitok z precítenia vlastného tela.

Veľmi sa na vás teším.

Titulárnym partnerom tohto podujatia je Očná klinika NeoVízia. NeoVízia si pre vás pripravila rôzne prekvapenia, na ktoré sa môžete tešiť práve na týchto hodinách. 🙂

Na najbližšej hodine bude doktorka MUDr. Adriana Smorádková, ktorá ti rada zodpovie na tvoje otázky týkajúce sa zraku.