Minulý mesiac sa odohralo jedno perfektné fotenie v rámci kampane projektu Justwoman by Diva’s s jeho ambasádorkami  – Tatiana Žideková, Veronika Cifrová Ostrihoňová, Tina Turnerová, za ktoré vďačíme aj nášmu partnerovi Reebok, ktorý naše dievčatá na túto akciu obliekol. Všetky tieto, ale aj mnohé iné produkty si budete môcť obzrieť, vyskúšať priamo na evente Justwoman by Diva‘s v špeciálnom Reebok stánku.

Celé fotenie sa nieslo v príjemnej atmosfére v priestoroch Base factory. Dievčatá si ,,vyskúšali“ 2 z 3 disciplín podujatia Justwoman by Diva‘s, pretože fotili v yoga pozíciách, a tiež s paddleboardom.

Screen Shot 2018-04-10 at 15.06.16

Screen Shot 2018-04-10 at 15.06.22

Hlavnou myšlienkou eventu je prichystať pre ženy každého veku deň plný zaujímavých aktivít, kde sa môžu zabaviť spolu s kamarátkou, mamou, dcérou či svokrou, a necítiť pri tom žiadne napätie ani stres. To sa nám podarilo aj počas fotenia, kde nám bolo poriadne veselo. Vďaka tejto hlavnej myšlienke si Tatiana a Tina na fotenie priviedli spoločnosť, konkrétne mamu a dcéru. Tie si to naozaj užívali, a práve to je dôsledkom, že sú na každej fotke tak krásne prirodzené.

  Screen Shot 2018-04-10 at 15.06.27

Ak sa chcete aj vy cítiť pohodovo ako naše dievčatá na fotkách a zažiť takúto perfektnú atmosféru v ich spoločnosti, zapíšte si do diára dátum 16.6., pretože vtedy to celé vypukne. Deň čisto pre ženy, kde si môžete zašportovať v 3 rôznych disciplínach – yoga, beh, paddleboarding, alebo skúšať iné aktivity na čerstvom vzduchu so svojimi blízkymi. Ako bonus dostanete pri registrácii, okrem iného, aj takéto štýlové Reebok tričko, v akom fotili naše ambasádorky. Tak čo, vidíme sa 30.6.?

Screen Shot 2018-04-10 at 15.06.32