V každej z nás drieme túžba po slobode a nezávislosti, po akomsi úteku z reality. Každá z nás má obdobie, kedy potrebuje vypnúť od práce, detí, školy, partnera či kamarátov. Uniknúť od všetkého toho stresu, ktorý leží dennodenne na našich pleciach a byť chvíľku len tak, sama so sebou. Čo by si povedala na takúto chvíľku len pre seba, po ktorej môžeš siahnuť kedykoľvek budeš chcieť?

Screen Shot 2018-02-28 at 07.52.25

Minulý mesiac sme ti predstavili súťaž, ktorú organizujeme spolu s jedným z našich partnerov ITAL MOTO. Jednej z vás sa rozhodli venovať štýlový taliansky skúter Vespa,s ktorým zažiješ tie spomínané pocity slobody. Skúter bude len a len tvoj, ostáva ti na celý život, a tak môžeš prakticky uniknúť zo svojej reality kedykoľvek budeš chcieť.

Ako teda na to? Sú 2 spôsoby, preto pozorne čítaj ďalej:

  • Navštívte náš web www.justwoman.sk
  • V sekcii registrácia si zvoľte niektorú z možností – prihlásiť sa môžete ako jednotlivec alebo využite zvýhodnené štartovné pre svoj tím
  • Na váš mail vám príde potvrdenie o úspešnej registrácii
  • Každá z vás, ktorá sa už zaregistrovala, alebo tak urobí do 31.3.2018 bude zaradená do žrebovania o krásny taliansky skúter VESPA
  • Víťazka si svoju cenu prevezme priamo na podujatí Justwoman by Diva’s – ktoré sa uskutoční 16.6.2018 v Bratislave

Screen Shot 2018-02-28 at 07.52.19

Druhým spôsobom je prísť 15.3. – 18.3. do Incheby na Motocykel & Boat Show, kde budeme mať spolu s ITAL MOTO stánok. Pri tejto príležitosti si nielenže môžeš pozrieť svoj budúci skúter naživo, ale tiež budeš mať možnosť si v stánku kúpiť lístok na podujatie Justwoman by Diva’s za zvýhodnenú cenu. Určite sa pýtaš, ,,ako však vyhrám skúter na tejto show?“ Veľmi jednoducho! Stačí, ak sa pri našej fotostene odfotíš spoločne aj s VESPOU a postneš svoju fotografiu na Instagram. Automaticky sa tak zaradíš do žrebovania o tento taliansky skvost.

Screen Shot 2018-02-28 at 07.52.32

Tak čo, vidíme sa v Inchebe? ?