V marci prichádza jedno z najkrajších období v roku – jar. Všetko sa pomaly prebúdza po zimnom spánku a štartuje do ďalšieho roka s prívalom novej energie. Je to tak s prírodou, ale aj našim organizmom, kedy je najlepší čas na všetky detoxy či očisty. Je dobré zbaviť sa po zime usadených škodlivín a dopriať telu očistenie, či už psychické ako aj fyzické. Najlepším spôsobom je rozhýbať kĺby a začať opäť športovať. Keď sa k tomu pridá ešte zdravá strava, máte vyhraté a váš organizmus bude fungovať ako hodinky.

Screen Shot 2018-02-28 at 08.04.34

Ak ste sa teda rozhodli pre spomínané zdravé stravovanie a hľadáte zopár tipov na rýchle snacky, prinášame vám skvelý tip na zdravý snack, ktorý si môžete dopriať ako desiatu, olovrant, či energiu po cvičení.
Tyčinky Women Line od Tekmar sú to správnou voľbou pri výbere rýchleho snacku medzi hlavnými jedlami. Neobsahujú cukor, ale naopak, majú v sebe vlákninu, vitamíny, či minerály, ktoré vám zaručia príval energie do ďalších vašich aktivít.
Železo potláča únavu a vďaka nemu máme krásnu pokožku, vlasy a nechty. Vitamín B9-kyselina listová je nevyhnutná pre tvorbu červených krviniek a pozitívne vplýva na nervový systém. Vďaka vitamínu D máme zdravé kosti a zuby.

Screen Shot 2018-02-28 at 08.04.40

 

Podľa mnohých ide o musli tyčinku s najlepším nutričným zložením na trhu, s inovatívnym marketingom a obalom. Oriešková je vhodná pri delenej strave, marhuľová pri ťažkostiach s trávením a brusnicová vám dodá antioxidanty. Dobrú chuť!

Screen Shot 2018-02-28 at 08.04.47