V dnešnej uponáhľanej dobe je stále viac a viac omieľaný strašiak každej z nás – stres. Ten nepridáva na kráse nikomu, práve naopak. Po celom dni a všetkých tých povinnostiach, nastáva konečne chvíľka len pre nás a dôkladná starostlivosť o našu fyzickú aj psychickú stránku. Tej musíme po náročnom dni venovať o to viac času, ktorého dnes nemá asi nikto nazvyš. Práve preto všetky hľadáme urýchľovače, spomaľovače, tipy a triky ako nestráviť v kúpeľni ďalšiu hodinu, ale radšej sa venovať rodine, priateľom, či dobrej knihe.

Najlepším spôsobom ako sa tomu celému vyhnúť je predísť tomu. Jedným takýmto ,zlepšovákom’ je aj Beauty water od nášho partnera Diva’s Drink, ktorá obsahuje zložku Coenzyme Q10.

Screen Shot 2018-06-27 at 09.10.02

Coenzyme Q10 – antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi

Koenzým Q10 (vitamín Q) je látka prirodzene obsiahnutá v bunkách ľudského tela, najmä v aktívnych a zaťažovaných bunkách srdcového svalu, mozgu a pečeni. Hrá kľúčovú úlohu pri produkcii energie a v ochrane buniek pred poškodením a predčasným starnutím. Organizmus si ho čiastočne vytvára sám, ale jeho spotreba je veľmi vysoká. Nedostatok Q10 môže viesť k celkovému oslabeniu organizmu, znižovaniu schopnosti koncentrácie a urýchľovaniu starnutia nielen telesných orgánov, ale i kože, pretože dochádza k poklesu schopnosti regenerácie buniek v organizme.

Vysoký zdroj vitamínov

Základom každého nápoja je rovnaká kombinácia a vysoké dávkovanie všetkých vitamínov C, B3, B5, B6, B9, B12 až 150% odporučenej dennej dávky, čím sa výrazne odlišujeme od konkurencie. Každý nápoj sa odlišuje pridanou aktívnou látkou Coenzyme Q10 a jemnou príchuťou z výťažkov ovocia.

Screen Shot 2018-06-27 at 09.10.06

Pokožka prezradí o našom vnútornom stave naozaj veľa, a preto je potrebné sa o ňu starať pravidelne, nie zachraňovať škody, napáchané počas dňa, večer v kúpeľni. S touto Beauty water tomu môžeš ľahko predísť, keďže zabiješ dve muchy jednou ranou – dodržíš pitný režim a postaráš sa aj o svoju pokožku.