Vietor vo vlasoch, nespútanosť a čas, ktorý patrí len vám. Po tom všetkom vo svojom vnútri túži každá žena. Ako by to ale mohlo byť realitou pri množstve povinností, ktoré sa nám denné sypú na hlavu? A čo tak.. Hmm.. Máme to! Pripravili sme pre vás súťaž, vďaka ktorej toto všetko môžete získať. Ako? Čítajte ďalej a všetko vám prezradíme.

Screen Shot 2018-02-04 at 17.27.01

Jeden z našich partnerov – ITAL MOTO sa rozhodol venovať do súťaže štýlový skúter VESPA. Ide o nádherný taliansky kúsok, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Už rozumiete, prečo tá otázka na začiatku? Sme si viac než isté, že po tom, ako naň nasadnete, zaplavia vás presne tieto pocity. V tej chvíli budete existovať len vy, pocítite príjemný vánok a slobodu. Stres sa pominie. Na chvíľu všetko vypustíte z hlavy a budete si užívať túto jedinečnú jazdu.

Príjemná predstava, ktorá sa môže premeniť na realitu. Jediné, čo preto musíte urobiť je, registrovať sa do konca marca na našej stránke justwoman.sk. Každá z vás, ktorá tak urobí, nie len, že zažije neopakovateľnú atmosféru tohto podujatia plného aktívneho pohybu a zábavy, ale bude tiež zaradená do žrebovania o tento úžasný skúter.

Ako teda na to?

  • Navštívte náš web www.justwoman.sk
  • V sekcii registrácia si zvoľte niektorú z možností – prihlásiť sa môžete ako jednotlivec alebo využite zvýhodnené štartovné pre svoj tím
  • Na váš mail vám príde potvrdenie o úspešnej registrácii
  • Každá z vás, ktorá sa už zaregistrovala, alebo tak urobí do 31.3.2018 bude zaradená do žrebovania o krásny taliansky skúter VESPA
  • Víťazka si svoju cenu prevezme priamo na podujatí Justwoman by Diva’s – ktoré sa uskutoční 16.6.2018 v Bratislave

Čo poviete? To sa naozaj oplatí! Ak by ste si túto skvelú výhru chceli pozrieť na vlastné oči už teraz, stačí ak navštívite novootvorenú predajňu na Bajkalskej 29 v Bratislave. Predajcovia vám ho radi predvedú v plnej paráde. A my sa na vás budeme tešiť 16.6. na najštýlovejšej dámskej jazde Justwoman by Diva’s!