Prvý mesiac roku 2018 máme za sebou. Koľko novoročných predsavzatí ste si dali? A koľko z nich naozaj dodržiavate? Nový rok znamená pre každú z nás 365 dní nových príležitostí. Dohnať to, čo sme nestihli, stanoviť si nové ciele a ísť za nimi. Nie vždy je to jednoduché a vyžaduje si to poriadnu dávku odhodlania.

Screen Shot 2018-02-04 at 17.17.39

Pripravili sme si pre vás sériu motivačných citátov, známych aj menej známych osobností, ktoré vás motivujú, nakopnú a pomôžu vám prežiť každú chvíľu naplno. Nie je dôležité, kto ich povedal, ale to čo si z nich dokážete vziať a využiť vo svoj prospech.

 • ,,Ak niečo nemáš rád, zmeň to. Ak to nemôžeš zmeniť, zmeň svoj postoj.“ (Maya Angelou)
 • ,,Môžeš sa hnevať, môžeš zúriť, môžeš kričať alebo plakať. Čo nemôžeš, je vzdať sa!“ (anonym)
 • ,,Úspech je súčet malých snáh opakovaných deň čo deň.“ (anonym)
 • Screen Shot 2018-02-04 at 17.17.46
 • ,,Sen, ktorý nemáš, sa ti nikdy nemôže splniť.“ (Mark Victor Hansen)
 • ,,Je potrebné byť odlišní, aby ste boli nenahraditeľní.“ (Coco Chanel)
 • ,,Presný cieľ je odrazový mostík ku každému úspechu.“ (Christian Godefroy)
 • ,,Aj ten najdlhší beh sa začína obyčajným krokom. Jediné čo musíte, je odhodlať sa spraviť ho…“ (anonym)
 • ,,Postarajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, kde musíte žiť.“ (Jim Rohn)
 • ,,Nemyslím si, že smútok je vždy drvivý. Môže byť tiež celkom povznášajúci a radostný. Niekedy si musíš dovoliť byť smutný, aby si sa pohol vpred.“ (Adele)
 • ,,Ak naozaj milujeme sami seba, všetko v živote zázračne funguje.“ (Louise Hayová)

Máte svoj obľúbený citát, ktorý vám pomáha v období, kedy sa vám nič nedarí a neviete ako ďalej? Alebo nejaký iný overený recept? Je len na vás čím sa inšpirujte. Dôležité je zapamätať si, že aj keď príde ťažké obdobie, nepríjemná skúsenosť, niečo čo vás raní natoľko, že máte chuť všetko vzdať, nikdy to nerobte. Aj po tej najväčšej búrke vždy vyjde slnko. Zaručene.

STAY FIT │ WAKE UP │ KEEP CALM

Všetko čo potrebujeme je v nás. Ženskosť, sila, odhodlanie. A vedia to aj tvorcovia jedinečných produktov Diva’s for women. Ich nová rada Herbal Tea Infusion vám poskytuje správnu dávku a kombináciu látok potrebných k tomu, aby ste zo seba dostali to najlepšie.

Šípková ochrana zabalená v ružovom podporí vašu imunitu, vďaka čomu budete s ľahkosťou zvládať útoky okolitého prostredia.

Screen Shot 2018-02-04 at 17.17.53

Poriadnou dávkou energie vás nabije zelená MATCHA. Jedna porcia týchto vylúhovaných bylín dosahuje rovnaké nutričné hodnoty ako 10 šálok zeleného čaju.

Ak sa chcete cítiť v pohode za každých okolností, červený ROOIBOS sa postará o to, aby vás nič len tak nerozhodilo.

Vyskúšajte pravý čajový výluh z bylín, s obsahom ovocia a doprajte svojmu telu infúziu plnú života. Nech je každý váš krok úspešným priblížením sa k naplneniu vašich cieľov.