Doba, kedy sa ženy zaujímali iba o varenie a upratovanie, je už dávno preč. Dnes sa ženy spolupodieľajú na chode domácnosti aj z hľadiska financií. Ak sa chce žena vo svete presadiť, potrebuje byť ambiciózna a sebavedomá. Potrebuje nájsť svoju osobitosť a vedieť ju ukázať. Či už ide o obliekanie, kultúru či rôzne trendy – nie je to len o nasledovaní módy. Je to o hľadaní seba, o prezentácii a neustálom učení sa nového. Preto ženy milujú magazíny, predo dychtivo čítajú o tom, čo je nové, preto sa zaujímajú o témy, ktoré sú im blízke.

FOTO 1

Ak milujete módu, chcete prostredníctvom nej ukázať seba. Ak rady cestujete, je to dobre – cestovanie je sloboda a tú potrebuje každá z nás. Aj kultúrne vyžitie patrí do našich životov. A o tomto všetkom pravidelne informuje magazín Emma. Tento lifestyle časopis prináša celé spektrum tém, aby si každá žena našla to svoje. Od módy, cez cestovanie, až ku kultúre a všeličo iné na vás čaká. Časopis podporuje zdravý životný štýl a aj to je dôvodom, prečo sa tvorcovia časopisu rozhodli podporiť Justwoman – akciu, ktorá je určená najmä pre ženy. Ženám odkazuje, aby určite prišli vyskúšať športové aktivity, uvoľnili sa pri jóge  a hlavne aby si užili slnko, vodu, priateľov a skvelú atmosféru, ktorá ich určite čaká. Viac sa dozviete v rozhovore s s Ninou Raučinovou, ktorá spolupracuje na tomto projekte v mene časopisu EMMA.

FOTO 2

Čo myslíte aké ženy si čítajú magazine Emma, resp. aké sú vaše čitateľky?

Emma je už dlhé roky obľúbený lifestyle časopis, ktorý prináša tie najzaujímavejšie témy pre všetky moderné ženy a dievčatá. Ponúka všetko, o čom mladá, ambiciózna a sebavedomá žena zaujímajúca sa o módu, najnovšie trendy, cestovanie a kultúru rada číta.  Naše čitateľky sú presne také, aká je EMMA – krásne, jedinečné, svetové a sexi.

Vyznáte sa v ženách najlepšie, prečo si myslíte, že by ich Justwoman malo zaujať?

Just woman je akcia, ktorá sa nesie v duchu  zdravého životného štýlu, športu, vyrovnanej mysle  a celkovo zdravia ako takého – to sú hodnoty, ktoré EMMA a jej čitateľky  kladú na popredné miesta v rebríčku priorít. Preto si myslím, že EMMA a Just woman k sebe patria a teším sa tejto krásnej spolupráci.

Čo ich môže na Emme zaujímať najviac?

EMMA je jedinečná, prináša nové trendy a témy a rozhovory,  vďaka ktorým majú naše čitateľky každý mesiac celý svet priamo v ich obývačke.

Čo vás pri vašej práci motivuje?

Motivuje ma najmä to, keď sa ku mne dostanú pozitívne ohlasy na EMMU, či už sa to týka obsahu, zaujímavej témy, krásnej titulky alebo súťaže či projektu. Najviac ma poteší, keď  prinesieme čitateľkám niečo, čo naozaj ocenia.

Ako vnímate vy takéto podujatia, ktoré sú určené pre ženy?

Môj vzťah k športu je maximálne pozitívny, od malička som sa venovala profesionálne tancu a dodnes vnímam šport ako každodennú súčasť môjho života. Podujatia takéhoto charakteru priam vyhľadávam, a preto je event Just woman pre mňa jednou z top akcií tohto leta. Slnko, jazero, šport, dobre naladení ľudia – to sú lákadlá, ktorým nikdy neodolám J

FOTO 3

Emma prešla prednedávnom redizajnom, priniesli ste do nej viac dynamiky a sviežosti, je aj toto dôvod prečo ste sa začali zaujímať a zapájať do takýchto projektov?

Emma patrila vždy k sport positive časopisom, nemyslím si, že táto éra bola spustená až redizajnom. Celý team, ktorý EMMU vytvára je športovo založený, preto nám spolupráce tohto typu nikdy neboli cudzie a vážime si, že aj zo strany organizátorov Just woman padol výber na mediálneho partnera práve na EMMU.

Máte ešte nejaké vízie do budúcnosti, čo by ste chceli ešte vylepšiť

Vízia je robiť EMMU stále lepšou, krajšou a neodolateľnejšou, aby jej naše čitateľky ostali verné a kupovali si ju najmä kvôli originálnemu obsahu. 

Čo by ste chceli odkázať našim ženám, ktoré sa rozhodli zúčastniť Justwoman?

Aby si počas športových aktivít poriadne zamakali, upokojili myseľ pri jóge  a hlavne aby si užili slnko, vodu, priateľov a skvelú atmosféru, ktorá ich určite čaká. A samozrejme, aby sa odfotili s EMMOU, ktorá tam bude mať vlastnú fotobúdku a priamo na mieste vám vytlačíme aj fotku, aby ste na túto júlovú sobotu ešte dlho s úsmevom spomínali.

A čo vy osobne, ako trávite svoj voľný čas?

Ako som spomínala, súčasť môjho bežného dňa je pohyb v akejkoľvek podobe, takže voľné chvíle trávim  športom, tancom a rôznymi  adrenalínovými zábavkami J Počasie týmto aktivitám v lete praje, takže sa snažím prežiť maximálnu časť dňa vonku, s priateľmi a na výletoch po Slovensku či zahraničí, ktoré s obľubou organizujeme.

Ostáva vám priestor popri práci aj na športové aktivity, ak áno, čomu sa venujete?

Skúsila som toho celkom dosť, profesionálne som sa 15 rokov venovala tancu, popritom nejaký čas basketbalu. Rekreačne som otvorená všetkým druhom pohybových aktivít, za všetky spomeniem badminton, wakeboarding, lyže a snowboard, crossfit, inline korčule a najnovšie som si veľmi obľúbila beh, pri tom dokážem dokonale vypnúť.

Zúčastníte sa spolu s nami na Justwoman?

Určite sa zúčastním, tento dátum mám poznačený už niekoľko mesiacov v kalendári a veľmi sa na celú sobotu teším J

FOTO 4