…aj proti tomu svadobnému

 

Svadba. Nejednej žene pri myšlienke na ňu zasvietia očká. Nádherná žena v bielych šatách kráčajúca k svojmu budúcemu. Pekná predstava. Veľa žien si už dopredu plánuje, ako to bude vyzerať. Skvelá atmosféra, úchvatná výzdoba a hlavne aby všetko klapalo ako hodinky. Faktom však zostáva, že čas príprav je veľmi stresujúci. Muži to znášajú celkom dobre, ženy sú však aj v tomto komplikovanejšie. Rok pred svadbou začínajú premýšľať, čo treba vybaviť, akú farbu výzdoby zvoliť, či má mať kapelu alebo DJ-a, čo na svadobnú hostinu povedia jej hostia – jednoducho, sme také.

titulna fotka

Stres však prehlbuje vrásky, to iste viete. Našťastie každá múdra žena si uvedomuje, že na takýto predsvadobný stres sú najlepšie hneď dve „veci“:

  • mať skvelého svadobného organizátora
  • športovať – a tak sa vyhnúť stresu, ktorý by nám mohol nalepiť pár kilečiek navyše.

Skvelý svadobný organizátor na vás čaká v Crowne Plaza v Bratislave, kde vám splní každé vaše prianie. A so športom vám pomôže podujatie Justwoman by Divas´s. Nenechajte si ujsť skvelé aktivity, ktoré vás naštartujú a dodajú veľa energie. Ak milujete jogu, na tomto podujatí si jej užijete do sýtosti. Ak ste typ ženy, ktorá miluje beh, je pre vás pripravený 5 km beh v nádhernom prostredí. Pre dobrodružné dámy milujúce slobodu na podujatí čaká Paddle Board – šport podobný surfovaniu, avšak tu sa stačí postaviť na paddleboard a pádlovať. To rozhodne stojí za vyskúšanie! Okrem rekreácie vás čaká aj starostlivo pripravený program. Projekt má nádhernú a ušľachtilú myšlienku – boj proti rakovine krčka maternice. Svojou účasťou dáte aj vy najavo svoju podporu.

FOTO 1

 

Crowne Plaza Bratislava takisto podporila tento projekt, viac o nich a ich pohnútkach v rozhovore.

Prečo ste sa zapojili do projektu JustWoman?

Veľmi radi podporujeme nové a zaujímavé projekty akým je práve JustWoman.

Ste luxusný hotel v centre mesta, poskytujúci komfortné ubytovanie a skvelú kuchyňu. Čo u vás žena môže nájsť?

Okrem spomenutých služieb, sme hrdí na to, že ako prvý hotel v Bratislave prezentujeme ponuku s najmenším počtom alergénov!  Á la carte menu v reštaurácii “Fresh!” vychádza z bezlepkových jedál prepojených s klasickou a medzinárodnou kuchyňou. Dôraz je kladený tiež na využívanie miestnych surovín, ktoré sú vždy čerstvo pripravené. Dámy si môžu taktiež pochutnať na domácich zákuskoch, osviežujúcich limonádach a vynikajúcej kávy v pohodlnej a príjemnej atmosfére našej bylinkovej záhradky na letnej terase

Vieme, že máte v ponuke tzv. svadobného organizátora, čo všetko spadá pod jeho kompetencie?

Svadobný koordinátor vám ponúkne služby a produkty, ktoré vie zabezpečiť v rámci hotela a hotelových priestorov. Pretože ich veľmi dobre pozná, vie vám ponúknuť tie najlepšie riešenia. Aktívne s vami komunikuje a vypracováva presný harmonogram svadobného dňa od vášho príchodu do hotela až po jeho opustenie. Odpovedá na vaše otázky a vie vám poradiť na základe svojich bohatých skúseností s organizovaním svadieb a iných spoločenských podujatí. Vo väčšine prípadov však nejde len o jedného človeka, ktorý sa vám venuje. Pripravený je tím viacerých odborníkov z hotela, ktorí sú vám ochotní poradiť a pomôcť s vašimi požiadavkami.

FOTO 3

Aké máte naňho ohlasy a kto to vlastne je? (meno priezvisko, kontakt atď)

Na pomoc nášho svadobného koordinátora máme vynikajúce ohlasy. Svadobný deň je jedným z najdôležitejších v našom živote. Čo sa týka zorganizovania tejto mimoriadnej udalosti, je nezabudnuteľný, ale často aj stresujúci. Mať svadobného koordinátora je preto skvelým krokom. Okrem toho, že dobre pozná priestory a dodávateľov, má aj skúsenosti s plánovaním svadieb. V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo prehliadku priestorov je najlepšie dohodnúť si stretnutie s našim obchodným oddelením.

Prečo by som si ako nevesta mala vybrať práve Crowne Plaza Bratislava a vášho svadobného organizátora?

Výhod to má viacero:

  • jedinečná možnosť, že môžu mať snúbenci obrad priamo na hotelovej bylinkovej terase, ktorá sa pýši výnimočnosťou a romantikou. Výhodou tiež je, že organizátorom odpadá starosť s presunmi svadobných hostí z obradu na hostinu.
  • Poskytujeme skvelé priestory na obrad a hostinu, taktiež krásne ubytovanie. Zariadime catering, tanečný parket, pódium, inventár, základnú výzdobu a dekorácie, variabilný set-up stolov, návleky na stoličky s mašľou, vázy na kvety, profesionálny personál, výber alko a nealko a teplých nápojov – teda všetko, čo k dokonalej svadobnej hostine patrí.
  • U nás je tiež možnosť priniesť si vlastný alkohol a víno za poplatok korkovného za fľašu a možnosť priniesť nealko nápoje za paušálny poplatok. Rovnako ponúkame uskladnenie privezeného tovaru v chlade. Pre fajčiarov je možnosť využitia miestnosti cigar lounge.
  • Podporujeme tradície! Počas svadobného dňa mladomanželov pri príchode privítame chlebom a soľou a tradičným rozbíjaním taniera. Samozrejme, radi zostávame s mladomanželmi v kontakte aj po skončení svadby a vždy sme radi, keď sa u nás zastavia na šálku kávy a porozprávajú nám, ako sa im darí.
  • A navyše ako darček od nás mladomanželia dostanú poukaz na konzumáciu v našej reštaurácii k ich prvému výročiu svadby.
  • Po zvládnutí plánovania svadobného dňa spolu so svadobným koordinátorom bude už len na vás výber svadobných šiat a doplnkov, obleku alebo smokingu pre vášho nastávajúceho. Nezabudnite na tradície – pierka pre mladomanžela, svedkov, rodičov a svadobných hostí, ale aj na niečo modré, staré, nové a požičané. Pripravte ten najkrajší zážitok pre seba a vašich najbližších.

FOTO 4

S čím neveste organizátor pomôže?

Na začiatku je to zvyčajne obhliadka banketových a hotelových priestorov, aby ste získali reálnejší pohľad. Následne koordinátor poskytne informácie ako sú napríklad ponúkané produkty, služby, ceny a kapacity priestorov. Tiež skontroluje obsadenosť na požadovaný termín a v prípade, že sú už miestnosti zarezervované, navrhne iné voľné dátumy. Vypočuje si vaše predstavy a požiadavky a  poskytne vám možnosti, ako ich pretaviť na skutočnosť. Svadobný koordinátor tiež predstaví benefity, ktoré poskytujeme zdarma, akými sú prenájom svadobnej sály, svadobný apartmán pre mladomanželov či zľava na parkovanie. Tiež určite poteší, že svadobné menu, môžete prísť ochutnať. Výhodou je možnosť prinesenia vlastných zákuskov a doplnkového tovaru bez poplatku. Samozrejmosťou je možnosť ubytovania  svadobných hostí za prijateľnú cenu vrátane raňajok. Následne koordinátor vypracuje nezáväznú cenovú ponuku a pokiaľ sa rozhodnete pre hotel, dohodnete si ďalšie stretnutie.

A čo vy osobne, ako trávite svoj voľný čas?

V dnešnej dobe je voľného času stále menej a menej, ale napriek tomu sa snažím venovať sa aj svojim koníčkom. Vždy mám rozčítané 2-3 knižky, pri ktorých dokážem dokonale vypnúť. Buď je to motivačná literatúra, životopisy úspešných ľudí alebo napínavý thriller, vždy si otvorím tú, na ktorú mám v danom momente chuť a náladu. Ako mnoho iných ľudí, rád si pozriem dobrý film, či už v kine alebo v pokoji domova.

Ostáva vám priestor popri práci aj na športové aktivity, ak áno, čomu sa venujete?

Vo svojom voľnom čase preferujem aktívny oddych. Už vyše roka sa venujem Crossfitu, ktorý mi pomáha udržať sa v dobrej forme a kondícii. Počas tréningu zabudnem na akékoľvek pracovné povinnosti a to je pre mňa neoceniteľný benefit. Výhodou Crossfit tréningu je, že dáte zabrať celému telu a nielen niektorým svalovým partiám.