titulna fotka clanok diva´s

Čo vás ako prvé napadne, keď sa povie leto? Väčšina z vás začne snívať o dovolenke, slnku, pláži, mori. Keď zostaneme na Slovensku, tak sú to napríklad krásne večerné prechádzky, oddych pri jazere alebo rôzne ,,outdoorové“ športové aktivity. A práve tie milujem. Žiadna uzavretá telocvičňa alebo fitnes centrum. Stačí na seba hodiť pohodlné športové oblečenie a vybehnúť von na čerstvých vzduch.

Z môjho pohľadu, leto prináša nekonečno možností ako tráviť voľný čas. Keď ale chcete niečo spraviť pre seba a svoje telo, určite si nájdite aspoň jednu športovú aktivitu, ktorá vám sedí, cítite sa pri nej dobre baví vás. Ak si neviete vybrať, podujatie Justwoman by Divaˈs  je pre vás ako stvorené.

Vyskúšate si hneď tri zaujímavé aktivity – rannú yogu, 5 km beh a nakoniec veľký hit tohto leta – paddleboard. A čo je na tom najlepšie? Že na to nebudete sama. Všetko prebehne pod dohľadom skúsených trénerov a okrem toho tam budete v partii žien, ktoré nebudú profesionálnymi športovkyňami. Budú to ženy ako vy alebo ja, ktoré možno nemajú popri práci, rodine a domácnosti toľko času samé na seba a v tento deň si to môžu vynahradiť. Okrem už spomenutých aktivít sa totiž budete môcť nechať rozmaznávať v jednotlivých stánkoch našich partnerov. Netreba ale zabúdať najmä na pitný režim a o ten sa postará spoločnosť Divaˈs Drink International so svojimi vynikajúcimi vitamínovými a funkčnými nápojmi pre ženy.

Viac o tom, prečo sa rozhodli zapojiť do tohto projektu si môžete prečítať v rozhovore s marketingovou manažérkou Denisou Mazúrovou.

FOTO 2       

  1. Predstavte nám váš tím a ako funguje bežný deň v spoločnosti, ktorá sa orientuje len na ženy?

Sme slovenská firma a momentálne je nás v teame celkovo 8, v kancelárii sme 3 niekedy 4, ostatní sú v teréne. Roboty máme najmä teraz počas sezóny vyše hlavy .. ale to vás musí baviť ☺

  1. Prečo ste si vybrali práve Justwoman ako projekt, ktorý podporíte?

Už na našom prvom stretnutí, keď som sa dozvedala prvé informácie o Justwoman, som bola nadšená. Z pracovného hľadiska je to najmä perfektná zhoda cieľovky a celkovej myšlienky – odmeniť ženy jednoducho zato, že sú. Z osobného hľadiska som bola taktiež maximálne nadšená a neviem sa dočkať júla. Často sa rozhodujem podľa emócií a celý prvotný feeling, ktorý som mala pri Justwoman, mi hovoril jednoznačné ÁNO.

  1. Aká je žena, ktorá pije Divas Drink?

Každá žena je podľa nás dokonalá presne taká aká je, lebo všetko čo potrebuje, je vo vnútri.

  1. Prečo si myslíte, že Justwoman bude mať úspech?

Pretože je to naozaj jedinečný projekt, už vopred s dobrou atmosférou, stoja za ním skvelí kreatívni ľudia a celková myšlienka vytvoriť niečo špeciálne pre ženy je nášmu srdcu blízka. Takže keby sme neverili Justwoman, nemohli by sme veriť ani sami sebe ☺

  1. A čo vy, ako trávite svoj voľný čas?

Keď mám voľný víkend, najmä v letnom období, rada si idem zajazdiť na koni alebo trávim čas doma s rodinou, grilujeme, výletujeme, hráme bowling alebo len jeme pizzu. Proste zaslúžený oddych a cheat po celom týždni.

  1. Máte čas popri práci venovať sa aj športovým aktivitám, ak áno, aký šport preferujete?

K mojej jednoznačnej topke patrí jumping v Jump4Joy, kde to nie je len o skákaní na trampolíne, ale aj o zapamätaní choreografie, a preto si človek až tak veľmi neuvedomuje, že maká. Ale maká, a to poriadne ☺ Okrem toho mám rada plávanie, pilates, jogu vonku a rôzne formy cvičenia s vlastnou váhou. Keď nejdem na jumping, snažím sa cvičiť doma, zväčša si k tomu pustím youtube tutorial  podľa nálady.

  1. Zúčastníte sa spolu s nami na Justwoman?

Určite áno, už sa neviem dočkať! Najviac sa teším asi na vyskúšanie paddleboardu.

 

FOTO 3