Info.

Čo je to paddleboard?

Zjednodušene paddleboard alebo pádlovacia doska je podobná surfovému longboardu, no je ľahšie použiteľná, na ktorej sa jazdec pohybuje vpred pomocou dlhého pádla. Nový šport paddleboarding, alebo tiež SUP (Stand Up Paddle – pádlovanie postojačky) je neobyčajne všestranný a jednoduchý.

Spevňuje množstvo svalov (lýtkové, chrbtové, šikmé brušné či svaly horných končatín) a zároveň má aeróbne účinky. Posilňuje rovnováhu, zvyšuje silu a odolnosť, celkovo zlepšuje fyzickú kondíciu.

Musím mať vlastný paddleboard, ak sa chcem JUSTWOMAN zúčastniť ?

Samozrejme, že nie. Dosky budú k dispozícii všetkým vám, ktoré sa rozhodnete tento krásny šport vyskúšať. Do tajov techniky pádlovania vás priamo na mieste zasvätia skúsení paddleboardisti.

Musím pred JUSTWOMAN aktívne trénovať, pokiaľ som sa rozhodla zúčastniť?

Ani náhodou, my čas nemeriame. Na JUSTWOMAN si prídeš deň so svojimi kamoškami užiť mimo klasickej kávičky na terase a osláviť ho športom.

Môžem sa registrovať aj ako tím alebo len ako jednotlivec?

Je to len a len na tebe, ponúkame ti štartovné aj ako jednotlivca, no aj zvýhodnené štartovné, ak sa rozhodneš ísť so svojimi kamoškami a vytvoríte si tím.

Ako bude vyzerať deň s JUSTWOMAN?

V prvom rade to bude deň, ktorý patrí ženám. Pripravujeme pre teba a tvoje kamarátky množstvo atrakcií, chill zóny, urobíme ti make up, vlasy, poradíme ti vo výbere správneho športového oblečenia, pripravíme ti super kávu a zdravé jedlo. Samotná akcia sa začína 5km behom, potom nasleduje yoga a paddleboard. Táto časť je rozdelená tak, aby si každá z vás poriadne užila daný šport. Vrámci paddleboardu sme pre teba pripravili 15min rýchlokurz pod vedením tých najlepších inštruktorov. Pre tie z vás, ktoré už pádlovať vedia pripravujeme RACE na veľkom paddleboarde pre 8 osôb ;).

Čo je zahrnuté v štartovacom balíčku?

V balíčku na teba bude čakať tričko značky Reebok, podložka na cvičenie, pitný režim a taktiež maličkosti od našich partnerov.

Môže sa zúčastniť a moja mamina a babka?

Samozrejme, zúčastniť sa môžu všetky dievčatá a ženy od 10 rokov.

Vrátite mi štartovné?

Ou, to bohužiaľ nie je v našich silách, ale pokiaľ nám dáš najneskôr 5 dní pred akciou vedieť, radi tvoju registráciu presunieme na niekoho iného.

Môžu sa diváci zúčastniť sprievodného programu?

Samozrejme, dokonca si v našom infostánku môžu zakúpiť aj krásne suveníry na pamiatku.

Budem sa mať možnosť aj niekde prezliecť?

My myslíme na všetko, čo každá žena potrebuje a preto budú pre vás pripravené aj šatne.

Nezodpovedali sme tvoje zvedavé otázky?

Pokiaľ si si medzi našimi najčastejšími otázkami nenašla svoju vysnívanú odpoveď, potom neváhaj a kontaktuj nás mailom na info@justwoman.sk